Renowacja tapicerek skórzanych czyli czyszczenie, naprawa, wymiana zniszczonych elementów skóry i malowanie w samolotach, samochodach nowych i zabytkowych czy na meblach

Kompleksowa renowacja skórzanych tapicerek – od rozebrania siedzisk, wyprucia starych elementów zbyt zniszczonych do naprawy, wszyciu nowych kawałków skóry, czyszczeniu i odtłuszczniu, malowaniu i zabezpieczaniu skóry. Posiadamy 4 letnie doświadczenie i kilkaset wykonanych prac oraz know-how i materiały renowacyjne firmy Lederzentrum.

Możemy podjąć się renowacji w każdego nowego lub zabytkowego samochodu czy mebla. Do czyszczenia i renowacji tapicerek skórzanych w samolotach czy helikopterach używamy materiałów certyfikowanych zgodnych z normą FAR 25.853.

 

Audi Cabrio

 

BMW X5  - wymiana gąbki na siedzisku kierowcy i renowacją całej tapicerki skórzanej 

 

Jaguar XJS V12 cabrio - renowacja całej tapicerki, wymiana skóry na przedniej cześci siedziska kierowcy

 

Mercedes W198 "Adenauer"  - renowacją bardzo starej  tapicerki skórzanej (ostatnie 20 lat w stodole) wymagała najpierw wielodniowego przywracania plastyczności skórze, dopiero po tym zabiegu można było przyzstąpić do rozebrania foteli i ich naprawy (nowa mata kokosowa, piaskowanie i malowanie stelarza) oraz wymiany poszczególnych fragmentów na siedzisku aby w końcy pomalować na nowo.

 

Mercedes S klasa - renowacją całej tapicerki skórzanej i wymiana poszczególnych fragmentów na siedzisku kierowcy

 

Lincoln Navigator - renowacja foteli

Renowacja jasnej i czarnej skóry w Porsche 928 \'88r

 

Toyota Camry 1994 - renowacją całej tapicerki skórzanej i wymiana poszczególnych fragmentów na siedzisku kierowcy

 

Fotele przed i po renowacji

 

Go to top