Renowacja tapicerek skórzanych czyli czyszczenie, naprawa, wymiana zniszczonych elementów skóry i malowanie w samolotach, samochodach nowych i zabytkowych czy na meblach

Kompleksowa renowacja skórzanych tapicerek – od rozebrania siedzisk, wyprucia starych elementów zbyt zniszczonych do naprawy, wszyciu nowych kawałków skóry, czyszczeniu i odtłuszczniu, malowaniu i zabezpieczaniu skóry. Od 2007 roku wykonaliśmy już kilkaset renowacji  i posiadamy olbrzymie doświadczenie dzięki know-how i materiałom renowacyjnym firmy Lederzentrum.

Możemy podjąć się renowacji w każdego nowego lub zabytkowego samochodu czy mebla. Do czyszczenia i renowacji tapicerek skórzanych w samolotach czy helikopterach używamy materiałów certyfikowanych zgodnych z normą FAR 25.853.

- renowacja bardzo starej  tapicerki skórzanej (ostatnie 20 lat w stodole) wymagała najpierw wielodniowego przywracania plastyczności skórze, dopiero po tym zabiegu można było przystąpić do rozebrania foteli i ich naprawy (nowa mata kokosowa, piaskowanie i malowanie stelaża) oraz wymiany poszczególnych fragmentów na siedzisku aby w końcu pomalować na nowo.

Adenauer leather upholstery before renovation
Mercedes W198 Adenauer Lederpolster vor der Renovierung
DSC01792Mercedes W198 Adenauer leather upholstery before renovation
Mercedes W198 Adenauer przed renowacją tapicerki skórzanej
Mercedes W198 Adenauer renowacja tapicerki skórzanej
52/5000
Mercedes W198 Adenauer Leder Polster Renovierung
Mercedes W198 Adenauer po renowacji tapicerki skórzanej
Mercedes W198 Adenauer leather upholstery renovation
Mercedes W198 Adenauer renowacja tapicerki skórzanej

     Autoryzowany przedstawiciel Recaro Lederzentrum - partner technologiczny